Kondolencje

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarła Pani dr Aleksandra Gęsicka - długoletni pracownik AP  - Adiunkt w Instytucie Pedagogiki w latach 1969-1996.

21.09.2022
Pani dr hab. Anna Babicka-Wirkus, prof. AP w "Dzień Dobry TVN"

Mamy przyjemność poinformować, że Pani dr hab. Anna Babicka-Wirkus, prof. AP, Dyrektor Instytutu Pedagogiki Akademii Pomorskiej,  gościła w redakcji programu "Dzień Dobry TVN". Program poświęcony był problemowi przemocy rówieśniczej w szkołach.

16.09.2022
Kategoria badawcza "B" dla pedagogiki

Informujemy, że Akademia Pomorska w Słupsku otrzymała decyzję Ministra Edukacji i Nauki w zakresie ewaluacji działalności naukowej w dyscyplinie pedagogika.

08.08.2022
Kondolencje

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 30 lipca 2022 r. zmarł dr Tadeusz Wiśniewski - pedagog, wieloletni pracownik Instytutu Pedagogiki i Pracy socjalnej AP w Słupsku (1972-2002).

02.08.2022