Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Pedagogiki

Instytut Pedagogiki

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Notki Biograficzne Pracowników IP

Nazwisko i ImięTytuł naukowyE-MailPublikacje
Aleksandrovich Mariadrmaria.aleksandrovich@apsl.edu.plPublikacje
Androsiuk Łukaszdrlukasz.androsiuk@apsl.edu.plPublikacje
Dobrowolski Tomaszmgrt.dobrowolski@apsl.edu.plPublikacje
Durka Grażynadrgrazyna.durka@apsl.edu.plPublikacje
Gliniecka Martadrmarta.gliniecka@apsl.edu.plPublikacje
Gumowska Iwonadriwonagumowska@apsl.edu.plPublikacje
Kardaś-Grodzicka Emiliadremilia.kardas-grodzicka@apsl.edu.plPublikacje
Kiełb-Grabarczyk Dorotadrdorota.kielb-grabarczyk@apsl.edu.plPublikacje
Koprowicz Annadranna.koprowicz@apsl.edu.plPublikacje
Kowalczyk Jacekdrjacek.kowalczyk@apsl.edu.plPublikacje
Kowalczyk Małgorzatamgrm.kowalczyk3@wp.plPublikacje
Kozłowski Pawełdrpawel.kozlowski@apsl.edu.plPublikacje
Maciąg Jolantadrjolanta.maciag@apsl.edu.plPublikacje
Modzelewski Piotrmgrpiotr.modzelewski@apsl.edu.plPublikacje
Murawska Ewadrewa.murawska@apsl.edu.plPublikacje
Obrycka Małgorzatadrmalgorzata.obrycka@apsl.edu.plPublikacje
Pacan Lucynamgrlucyna.pacan@apsl.edu.plPublikacje
Parol Robertdrparolrobert@apsl.edu.plPublikacje
Patalon Mirosławprof. zw. dr hab.patalon@apsl.edu.plPublikacje
Piekarski Grzegorzdrgrzegorz.piekarski@apsl.edu.plPublikacje
Piotrów Ewadrewa.piotrow@apsl.edu.plPublikacje
Piwoński Zdzisławdrzdzislaw.piwonski@apsl.edu.plPublikacje
Rosa Danutamgrdanuta.rosa@apsl.edu.pl 
Rugała Hannamgrhanna.rugala@apsl.edu.pl 
Ryta Telimenamgrtelimenaryta@wp.plPublikacje
Sałapata Martadrmarta.salapata@apsl.edu.plPublikacje
Sokołowicz Nataliadrnatalia.sokolowicz@apsl.edu.plPublikacje
Stelmasiak Izabeladrizabela.stelmasiak@apsl.edu.plPublikacje
Tomaszewski Romandr hab. prof. AProman.tomaszewski@apsl.edu.plPublikacje
Witkowski Lechprof. dr. hab.lechwit@op.plPublikacje
Zalewska-Meler Agnieszkadr hab. prof. APagnieszka.zalewska-meler@apsl.edu.plPublikacje
Zdończyk Sebastiandrsebastian.zdonczyk@apsl.edu.plPublikacje

 

Znajdziesz nas tutaj