Wpisy u dra G. Piekarskiego

Wpisy u dra G. Piekarskiego będą dokonywane w dniu 07.02 br. o godz. 15.00 (studia stacjonarne) i o godz. 16.00 (studia niestacjonarne) w sali 225.

28.01.2020
Zasady dyplomowania

Nowe zaktualizowane zasady dyplomowania w Instytucie Pedagogiki

13.01.2020
Nowy rok w Instytucie Pedagogiki zaczynamy od premiery!

Nakładem Oficyny Wydawniczej Impuls, ukazała się najnowsza publikacja Pani prof. Agnieszki Zalewskiej-Meler. Kultura ruchu dziecka przedszkolnego.  Cieszymy się i gratulujemy! Jednocześnie polecamy lekturę nie tylko na zimowe wieczory.

09.01.2020

5 grudnia 2019 r. odbyła się II Konferencja Naukowo - Metodyczna „Współczesna pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna”. Tym razem jej przewodnia tematyka to – Dydaktyka. Matematyka. Kompetencje. Wydarzenie to adresowane było nie tylko do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, jak w roku ubiegłym, ale również do nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz nauczycieli matematyki szkół podstawowych.

20.12.2019