Debata "Edukacja. Ciało. Pismo"

Zachęcamy do zapoznania się z zapisem debaty "Edukacja.Ciało.Pismo" organizowanej merytorycznie przez IFiS PAN. Instytut Pedagogiki Akademii Pomorskiej w Słupsku reprezentowali prof. Lech Witkowski i dr hab.Monika Jaworska-Witkowska, prof.AP.

20.12.2022
Wykład pt.:  "Koniec antropocenu w perspektywie badań pedagogicznoreligijnych?"

Instytut Pedagogiki, Centrum Badań Społecznych INKLUZJA oraz Pracownia Badań nad Kulturą i Religią zapraszają Państwa na wykład z cyklu "Edukacja wobec (nie)oczywistych wyzwań współczesności". Wykład odbędzie się w formie online we czwartek, 8 grudnia br. o godzinie 18.00. Wykład pt.:  "Koniec antropocenu w perspektywie badań pedagogicznoreligijnych?" wygłosi dr Szymon Dąbrowski.

06.12.2022
V Ogólnopolska Konferencja "Współczesna Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Specjalne potrzeby edukacyjne"

Już w najbliższy czwartek, 08 grudnia br., będziemy mieli okazję wspólnie uczestniczyć w V Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Metodycznej "Współczesna Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Specjalne potrzeby edukacyjne", nad którą honorowy patronat objęli: Prezydent Miasta Słupska - Krystyna Danilecka-Wojewódzka, JM Rektor Akademii Pomorskiej w Słupsku dr hab. inż. Zbigniew Osadowski, prof. AP, Pomorski Kura ...

05.12.2022
Szlachetna Paczka

Informujemy, że KN EduSfera dołączyło do akcji "Szlachetnej Paczki". Gdybyście chcieli dorzucić artykuły żywnościowe lub toaletowe, czy pieniążek - to serdecznie prosimy o wspaniałomyślność. Święta są dla wszystkich!

30.11.2022
Debata pt.: „Szkoła jest po nic”

Organizatorzy debaty pt. „Szkoła jest po nic” mają zaszczyt i przyjemność poinformować, że patronat nad wydarzeniem zgodził się objąć Prorektor ds. Kształcenia Akademii Pomorskiej w Słupsku, Pan dr hab. Andrzej Urbanek, prof. AP.

30.11.2022