INSTYTUT PEDAGOGIKI ZAPRASZA DO LEKTURY NOWEGO ARTYKUŁU W WYSOKO PUNKTOWANYM CZASOPIŚMIE - PLOS ONE

W dniu 26 lipca 2021 roku ukazał się w międzynarodowym i recenzowanym czasopiśmie o nazwie PLOS ONE artykuł autorstwa dr hab. Anny Babickiej-Wirkus, prof. AP oraz dra Pawła Kozłowskiego (AP), jak również dra Łukasza Wirkusa (UG) i dra Krzysztofa Stasiaka (UG), pt.: University students’ strategies of coping with stress during the coronavirus pandemic: Data from Poland.

29.07.2021
Raport: Kondycja Pomorskiego Nauczyciela

Miło nam poinformować, że Pan mgr Maciej Maraszkiewicz reprezentujący Instytutu Pedagogiki oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku był członkiem zespołu badawczego, który przygotował raport pt.: Kondycja Pomorskiego Nauczyciela.

07.07.2021
Salon Akademicki - DRAMA EDUKACYJNA W PRACY Z GRUPĄ

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Salonu Akademickiego, które odbędzie się 01.06.2021 roku o godzinie 17:00 na platformie Clickmeeting. Gościem Salonu będzie Pani dr hab. Sylwia Jaskulska, prof. UAM., z którą porozmawiamy o znaczeniu  i możliwościach wykorzystania dramy edukacyjnej w pracy z grupą.

28.05.2021