Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Pedagogiki

Instytut Pedagogiki

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Wykład Prof. Richarda Younga - "Human Action: Understanding and facilitating Life Meaning"

Zakład Psychologii Instytutu Pedagogiki Akademii Pomorskiej w Słupsku oraz Biuro ds. Rozwoju i Współpracy serdecznie zapraszają dnia  11 czerwca 2021 r., o godz.  18:00,  na wykład prof. Richarda Younga pt.: "Human Action: Understanding and facilitating Life Meaning".

Jest to kolejne wydarzenie z cyklu prelekcji ekspertów zagranicznych, realizowanych w ramach programu "Wykład na 5+", będącego jednym z zadań projektu "Aktywna Akademia".

Aktywność ludzka to złożone zjawisko. To na ile skutecznie potrafimy stawiać cele zależy nie tylko od zrozumienia, czym są w danym momencie, ale także od tego, jak te cele się łączą, tworząc średnioterminowe i długoterminowe projekty kariery życiowej.

 

Prof. Richard Young ukończył McGill University, obecnie pracuje w The University of British Columbia. Jest członkiem Kanadyjskiego Towarzystwa Psychologicznego i Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prof. Richard Young to autor ponad 80 artykułów naukowych i książek. Wśród jego głównych zainteresowań badawczych znajdują się między innymi poradnictwo psychologiczne a także psychologia doradztwa zawodowego. Wraz z Ladislavem Valach’em jest autorem kontekstualnej teorii działania w karierze i poradnictwie.

Moderator: dr Maria Aleksandrovich - Zakład Psychologii Instytutu Pedagogiki Akademii Pomorskiej w Słupsku.

 

ClickMeeting:

https://akademiapomorska.clickmeeting.com/understanding-and-facilitating-life-meaning

YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=xlx97IhSn7s

 

Znajdziesz nas tutaj