Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Pedagogiki

Instytut Pedagogiki

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
TRANSDYSCYPLINARNA OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWO - METODYCZNA

TRANSDYSCYPLINARNA OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWO - METODYCZNA

SPOŁECZEŃSTWO 4.0 A EDUKACJA. WSPÓŁCZESNY CZŁOWIEK WOBEC WYZWAŃ I ZAGROŻEŃ W CYBERPRZESTRZENI

Komitet naukowy i organizacyjny Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania oraz Instytutu Pedagogiki  Akademii Pomorskiej w Słupsku reprezentowany przez dr hab. Andrzeja Urbanka, prof AP, dr hab. Annę Babicką-Wirkus, prof AP  oraz dr Joannę Grubicką i dr Jolantę Maciąg, ma przyjemność zaprosić 16 listopada 2020 roku na spotkanie intelektualne w niekonwencjonalnej formie online.

Konferencja  naukowo-metodyczna o wymiarze transdyscyplinarnym i ogólnopolskim w założeniu dotyczy istotnych aspektów społecznych i edukacyjnych, o czym świadczyć może tematyka wystąpień odnoszących się do sytuacji nieoczekiwanej, z którą przyszło NAM się zmierzyć jako uczestnikom życia społecznego, kulturalnego i edukacyjnego.  

Środowisko akademickie oraz dyrektorzy i nauczyciele pragną podzielić się refleksją na tematy "dotykające" kwestii bezpieczeństwa i edukacji we współczesnej rzeczywistości społecznej, w tym wyzwań i zagrożeń społecznych w cyberprzestrzeni, edukacji w świecie wirtualnym oraz praktycznych aspektów edukacji hybrydowej i alternatywnych rozwiązań dydaktycznych. 

 

Szczegóły programu konferencyjnego w załączeniu.

Znajdziesz nas tutaj