Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Pedagogiki

Instytut Pedagogiki

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
Dr Maria Aleksandrovich finalistką konkursu EDUinspirator 2020 organizowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji

Dr Maria Aleksandrovich finalistką konkursu EDUinspirator 2020 organizowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji

Fundacja pełni rolę Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności w Polsce.

EDUinspirator 2020 to konkurs dla osób, które byli uczestnikiem w projektach realizowanych w ramach programów zarządzanych przez Fundacje Rozwoju Systemu Edukacji w latach 2007-2019. Dla osób, które aktywnie angażują się w realizację międzynarodowych projektów edukacyjnych, których działania wyróżniają się wysoką jakością i które dzięki uczestnictwu w programach zarządzanych przez FRSE, wpływają na otaczającą rzeczywistość. EDUinspiratorem może zatem zostać osoba, która dzięki projektowi rozpoczęła swoją przygodę z działalnością edukacyjną, rozwinęła się oraz pozytywnie wpłynęła na środowisko lokalne.

EDUinspirator to również mentor, który potrafi podzielić się swoimi doświadczeniami, swoją wiedzą aby podnieść kwalifikacje innych osób i w ten sposób przyczynić się do ich sukcesu. Z tego właśnie powodu tegoroczne hasło konkursowe brzmi „Działam – Upowszechniam – Inspiruję”.

Tegorocznych laureatów Konkursu poznamy na X Gali Wręczenia Nagród Edukacyjnych FRSE – EDUinspiracje 2020 w dniu 18 grudnia 2020 r.

Pani doktor gratulujemy i z całego serca życzymy wygranej!

http://gala.eduinspiracje.org.pl/eduinspirator/?fbclid=IwAR1JxpIDpdLPMCNW3K0LNgdCcL4WhDYfGq-gK4bs6jWa6O_z9fv33dMWp1o

Znajdziesz nas tutaj