Webinarium - Wsparcie zdalnego nauczania wybranych zagadnień statystycznej analizy danych w Statistica

Obecna sytuacja spowodowana pandemią wymusza na nas ograniczenie w stacjonarnym prowadzeniu zajęć i szkoleń. Wbrew tradycyjnemu podejściu, nauczanie on-line może być wartościowe i szalenie interesujące. Tym bardziej, jeśli prowadzimy zajęcia i szkolenia z zakresu nauczania metod statystycznej analizy danych!

Od początku pandemii nasi eksperci prowadzą zajęcia on-line, zyskując satysfakcję swoich kursantów. Jak to robią? Swoim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń dotyczących statystycznej analizy danych podzieli się z Państwem jeden z naszych wykładowców, dr Janusz Wątroba.

Ponadto, w czasie webinarium dowiesz się:

• jak wykorzystać środowisko programu Statistica do prowadzenia zajęć zdalnych,
  • w jaki sposób wykorzystać koncepcję nauczania opartą na data storytellingu oraz interaktywną tablicę dla przeprowadzenia efektywnego szkolenia,
  • jak przystępnie wyjaśniać wybrane zagadnienia i metody statystycznej analizy danych.

Webinarium dedykowane jest osobom prowadzącym zajęcia i szkolenia z zakresu nauczania metod statystycznej analizy danych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.

Data webinarium: 17.02.2021 (środa) w godz. 11:00 – 12:30

Webinarium odbędzie się na platformie on-line, do której dostęp otrzymują Państwo po rejestracji

Rejestracja: https://www.statsoft.pl/uslugi/seminaria/planowane-webinaria/web4/