Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Pedagogiki

Instytut Pedagogiki

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk
Drogie Studentki, Drodzy Studenci!

Drogie Studentki, Drodzy Studenci!

Przed nami nowy rok akademicki. Dla studentów studiów stacjonarnych rozpocznie się 5 października 2020r., a dla studentów studiów niestacjonarnych zgodnie z opublikowanym terminarzem zjazdów (https://ip.apsl.edu.pl/instytut-pedagogiki/aktualnosci/opublikowano-nowe-terminarze-zjazdow?fbclid=IwAR1S8TwcWvOq4gksz9313N4fDA8GEXIwD24Vc07BmtcPwVNESk4R0_-QRl4).

Pierwszy tydzień zajęć na studiach stacjonarnych dla I SPS, I JSM Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna, I SDS Pedagogika odbędzie się zgodnie z opublikowanym planem w sposób tradycyjny. Podobnie pierwszy zjazd dla I SPS Praca socjalna, I JSM PPiW, I SDS EEzTP i Psychopedagogika. Wszystkie II i III SPS oraz II JSM i II SDS-y rozpoczynają zajęcia w sposób zdalny. Wszystkie zajęcia odbywać się będą synchronicznie z opublikowanym planem. W tych godzinach nastąpi łączenie z wykładowcą.

Plany zajęć będą udostępnione zgodnie z przyjętym na uczelni harmonogramem do 30 września 2020r. Niektóre z zajęć odbywać się będą w sposób hybrydalny - kilka godzin w trybie stacjonarnym w budynkach uczelni. Takie zajęcia oznaczone będą na planie.

Tymczasem prezentujemy wykaz opiekunów praktyk i opiekunów lat. Proszę pamiętać, że wszystkie adresy mailowe wykładowców dostępne są na stronie pod adresem https://ip.apsl.edu.pl/instytut-pedagogiki/pracownicy/pracownicy-instytutu?fbclid=IwAR0d5vR0MQG3lNGg1YGfJXOjKyoSpZcddPxU1QwQgUrFBpG4Uk3c8arI-WU

Pliki

 

Znajdziesz nas tutaj